დაწყებითი საფეხურის დამასრულებელი ღონისძიება
14 ივნისს სკოლის სტადიონზე დაწყებითი საფეხურის დამამთავრებელი ღონისძიება გაიმართა.პატარებმა კომპოზიციურად ძალიან საინტერესოდ შეკრული კონცერტი წარმოგვიდგინეს.დაწყებითი საფეხურის მოსწავლეებს სიტყვით მიმართეს სკოლის დირექტორმა ეკა კვაჭანტირაძემ, ემერიტუს დირექტორმა კრისტოფერ გრინფილდმა.პირველკლასელებს გადაეცათ სერტიფიკატები, […]
ვემშვიდობებით XII კლასელებს
12 ივლისს, ტრადიციულად ღია ცის ქვეშ BGS-ის სტადიონზე სკოლის დამამთავრებელი ღონისძიება ჩატარდა. წლევანდელი სასწავლო წლის კურსდამთავრებულებს სიტყვით მიმართეს სკოლის დირექტორმა ეკა კვაჭანტირაძემ, ემერიტუს დირექტორმა ქრისტოფერ გრინფილდმა, საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა […]
არაჩვეულებრივი სტუმრები
2 დღის განმავლობაში BGS მასპინძლობდა ჯავახეთის ნინოწმინდის წმინდა ნინოს სახელობის ბავშვთა პანსიონატის ექვს აღსაზრდელს.ეს იყო 2 მაქსიმალურად დატვირთული და მათივე აღნიშვნით, დაუვიწყარი დღე, რომელიც BGS-მა აჩუქა ჩვენს არაჩვეულებრივ სტუმრებს.
სპორტული აქტივობები
სასწავლო წლის ბოლოს გაიმართა ამხანაგური მატჩი მინი ფეხბურთში სკოლა “ათინათის” მოსწავლეებსა და BGS-ელებს შორის.BGS-ელებმა უმასპინძლეს მეზობელი სკოლა “ათინათის” ბავშვებს და მოაწყეს “მხიარული სტარტები”. ყველა აქტიურად და ხალისით ჩაება სპორტულ […]

Junior Graduation Ceremony
In the evening of June 14th, Junior Graduation Ceremony was held on school stadium. The children presented a very interesting concert. Our Headmistress, Eka Kvachantiradze and our Emeritus Head, […]
Saying Good-byes to Grade 12
On July 12, traditionally on BGS stadium graduation ceremony was held.This year’s graduates were addressed by BGS Headmistress – Eka Kvachantiradze, BGS Emeritus Head – Dr. Christopher Greenfield, Deputy […]
Wonderful Guests
BGS welcomed 6 children  for two days from St. Nino Children’s Boarding School in Ninotsminda, Javakheti.These were two very busy, and as children noted themselves, unforgettable two days, that […]
Sports activities
At the end of the academic year a friendly match in mini soccer was held between school “Atinati” and BGS.BGS hosted school “Atinati” students and arranged “fun races”. Everyone […]