BGS-ის ონლაინ სტუმარი – ფსიქოლოგი მარინა კაჭარავა
პანდემიის დროს  მსოფლიოს მოსახლეობის უმრავლესობამ ახალი, უჩვეულო, “სახლში დარჩის” პირობებში, სტრესი განიცადა, მაგრამ საბედნიეროდ ადამიანი გონიერი და ძლიერი არსებაა, რომელიც არა მარტო ყველაფერს ძლევს და ეგუება, არამედ უარყოფით მოვლენებში […]
ბუკინგემის უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლა
BGS-ის VII-XI კლასების მოსწავლეებმა საინტერესო შეთავაზება მიიღეს. ბუკინგემის უნივერსიტეტი და ჩვენი პარტნიორი ორგანიზაცია “English Book Education” ივლის-აგვისტოში გეგმავს საზაფხულო სკოლის გახსნას თბილისში. მოსწავლეებთან პრეზენტაცია ჩაატარა სკოლის წარმომადგენელმა და გააცნო […]
საბაზო და საშუალო საფეხურის განახლებული ცხრილები
16 მარტიდან სკოლა ყოველკვირეულად განახლებულ ცხრილს  სთავაზობთ მოსწავლეებს. ამას მხოლოდ ერთი მიზეზი აქვს – ჩვენს მოსწავლეებს მაქსიმალურად შევუმსუბუქოთ სტრესი, რომელიც ახალი ცხოვრების პირობებმა გამოიწვია და ნელ-ნელა, პატარა ულუფების დამატებით, […]
დაწყებითი საფეხურის განახლებული ცხრილები

The majority of the world population faced new “Stay Home” pandemic obstacles and became little stressed. Luckily, a human is smart and strong creature, who is able to overcome difficulties […]
Buckingham University Summer School
BGS Year VII-XI students received an interesting offer. In July and August Buckingham University and our partner organization – “English Book Education” plan to open summer school in Tbilisi. […]
Renewed timetable for Senior & Senior high Students
Since March 16, school offers renewed weekly schedule to the students. The reason is to relieve stress caused by new living conditions, gradually by giving little bits of education, […]
Renewed Junior Timetable
Since March 16, school offers renewed weekly schedule to the students.  The reason is to relieve stress caused by new living conditions, gradually we intend to keep them attached […]