მნიშვნელოვანი აქტივობა
მნიშვნელოვანი აქტივობა წმინდა ანდრიას ქართულ უნივერსიტეტში (სანგუ) უფროსკლასელთათვის ბიზნესადმინისტრირების სამდღიანი სემინარი გაიმართა. შეხვედრებს უძღვებოდნენ წარმატებული ბიზნესმენები, რომლებმაც მონაწილეებს საკუთარი გამოცდილება გაუზიარეს.ჩვენი სკოლის მოსწავლეები, რომლებიც ეკონომიკის კურსს გადიან, დიდი ინტერესით […]
ღია კარის დღე ბიჯიესში
ღია კარის დღე ბიჯიესში 21 თებერვალს ბიჯიესმა უმასპინძლა „მეკოს სტუდიის“ აღსაზრდელებს. პატარებმა დაამზადეს კერამიკული ნაკეთობები, მშობლები კი გაეცნენ ჩვენს სკოლას, სასწავლო პროგრამებსა და გარემოს. განსაკუთრებით საინტერესო იყო შეხვედრა ჩვენი […]
მოგზაურობა ვარსკვლავებისა და პლანეტების საოცარ სამყაროში
მოგზაურობა ვარსკვლავებისა და პლანეტების საოცარ სამყაროში ბიჯიესს ეწვია მოძრავი გუმბათოვანი პლანეტარიუმი. დაწყებითი საფეხურის მოსწავლეებმა სკოლიდან გაუსვლელად იმოგზაურეს ვარსკვლავებისა და პლანეტების საოცარ სამყაროში და დაუვიწყარი შთაბეჭდილებები მიიღეს.
„ციკას ოინები“
„ციკას ოინები“ მსოფლიო წიგნის საჯაროდ კითხვის საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით ჩვენს სკოლაში გაიმართა სხვადასხვა აქტივობა.პირველკლასელებს მეხუთე კლასის დამრიგებელმა, ქეთი გელაშვილმა, წაუკითხა საკუთარი მოთხრობა – „ციკას ოინები“. პატარებმა დიდი ინტერესით მოისმინეს, […]
ჭადრაკის ტურნირი
ჭადრაკის ტურნირი დაწყებით საფეხურზე ჩატარდა ჭადრაკის ტურნირი სახლებს შორის. ვულოცავთ გამარჯვებულ გუნდებს და ვუსურვებთ მათ მომავალ წარმატებებს. To view this content, you need to have JavaScript enabled in your […]
ჩვენი მოსწავლეების წარმატება
ჩვენი მოსწავლეების წარმატება რუმენთში გამართულ ფიგურული სრიალის შეჯიბრში ლილე ნიჟარაძემ პირველი ადგილი მოიპოვა.ვულოცავთ მარიამ სუდაძეს სამეჯლისო ცეკვისა და ჰიპ-ჰოპის კონკურსში პირველი ადგილის დაკავებას.ვულოცავთ ჩვენს მოსწავლეებს ამ მნიშვნელოვან წარმატებას! To […]

Important Activity At St. Andrew’s Georgian University (SANGU), a three-day Business Administration seminar was held for senior students. The sessions were led by successful business professionals who shared their […]
Open Day at BGS On February 21st, BGS hosted the students of “Meko Studio.”The children created beautiful ceramic crafts, while parents had the opportunity to learn more about our […]
A Journey into the Amazing World of Stars and Planets BGS welcomed a mobile dome planetarium to our school. Without leaving the campus, our primary students travelled through the […]
“Tsika’s Tricks” On the occasion of World Read Aloud Day, a variety of engaging activities were held at our school.Our first-grade students were delighted to listen to a story […]
Chess Tournament A chess tournament was held at the primary level between school houses. We congratulate the winning teams and wish them continued success in the future. To view […]
Our Students’ Achievements At a figure skating competition held in Romania, Lile Nijaradze won first place.Ccongratulate Mariam Sudadze for achieving first place in both the ballroom dance and hip-hop […]