27 მაისს ბოლო ზარი დაირეკა XII კლასელებისათვის. გულითადად ვულოცავთ ყველას სკოლის დამთავრებას და ვუსურვებთ წარმატებას. BGS – ის კარი ყოველთვის ღიაა ჩვენი კურსდამთავრებულთათვის.
ჩვენი სკოლის მფარველის, წმინდა გიორგის ხსენების დღეს, BGS-ში ტრადიციულად ეწყობა დიდი საქველმოქმედო გამოფენა-გაყიდვა, რომელშიც მთელი სკოლა იღებს მონაწილეობას. ეს არის განსაკუთრებული დღე BGS – ელებისათვის, ერთდროულად სახალისო და ძალიან […]

On May 27th, the last bell was rung for XII graders. We heartily congratulate them on their graduation and wish them success. BGS door is always open for our […]
The day of our school patron saint, St. George`s day, is traditionally celebrated in BGS with special charitable activities, exhibition and fair. The whole school participates in donation. This […]