პირველკლასელების საუცხოო კვირა დღე BGS-ში
2020-2021 სასწავლო წელი განსხვავებულად დაიწყო BGS – ლი პირველკლასელებისათვის   20 სექტემბერს, კვირა დღეს, ყველა რეგულაციის დაცვით, ღია სივრცეში, პატარებმა გაიცნეს თანაკლასელები, დამრიგებელი და ყველა ის პედაგოგი, რომელიც მათ […]
განსხვავებული პედსაბჭო
11 სექტემბერს BGS-ში ახალი სასწავლო წლის დაწყების წინ ტრადიციული პედსაბჭო უჩვეულო გარემოში გაიმართა. უსაფრთხოების მიზნით შეკრება ღია სივრცეში, სკოლის ეზოს ფანჩატურში მოეწყო, მოწვეული იყო მხოლოდ 9 ახალი მასწავლებელი, ხოლო […]
2019-2020 წლის სასწავლო წელი მთელ მსოფლიოში უცნაურად დასრულდა.
ჩვენმა XII კლასელებემა გადაწყვიტეს, საზეიმოდ აღენიშნათ სკოლის დამთავრება სექტემბერში, ჩვეულებისამებრ, BGS-ის ეზოში, მაგრამ, შექმნილი სიტუაციიდან გამომდინარე, ვერ მოხერხდა ამ მნიშვნელოვანი ღონისძიების ჩატარება.ამ სამახსოვრო ბროშურით (ელექტრონული ვერსია) “განსაკუთრებულ BGS-ელებს” კიდევ […]

Astonishing Sunday at BGS for Year I students
2020-2021 academic year had a different beginning for Year I students at BGS. On September 20, Sunday, considering all regulation norms-they were introduced to one another, as well as […]
Teacher`s different meeting
On September 11th BGS held a pre academic teachers` meeting in an unusual environment. To follow safety regulations, we had an outdoor meeting in a school yard arbor, only […]
2019-2020 academic year had a strange ending for the whole world.
Our Year XII students decided to celebrate graduation in September.  Usually event should have been in a school yard, unfortunately this important event could not be celebrated because of […]