დირექტორი – ეკა კვაჭანტირაძე – ისტორიის დოქტორი, პროფესორი.

Eka Kvachantiradze, Headmistressდაამთავრა თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ისტორიის ფაკულტეტი, შემდეგ ი. ჯავახიშვილის ისტორიისა და ეთნოლოგიის ინსტიტუტის ასპირანტურა. იყო ივ. ჯავახიშვილის სახელობის და საქართველოს პრეზიდენტის პირველი სტიპენდიანტი. აქვს საგანმანათლებლო სფეროში მუშაობის 25 წლიანი გამოცდილება. იყო საერო ინსტიტუტის ,,გაენათის’’ ისტორიის ფაკულტეტის დეკანი, ისტორიის და ეთნოლოგიის ინსტიტუტის მთავარი მეცნიერ-თანამშრომელი, კავკასიის უნივერსიტეტის ისტორიის სრული პროფესორი, საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამების დირექტორი. მოპოვებული აქვს 6 საგრანტო სამეცნიერო პროექტი, მათ შორის 2 საერთაშორისო, გამოცემული აქვს 60-მდე სამეცნიერო ნაშრომი, მათ შორის 4 მონოგრაფია, 2 სახელმძღვანელო.

ემერიტუს დირექტორი – კრისტოფერ გრინფილდი – პედაგოგიკის დოქტორი.

Christopher Greenfield, Emeritus Headmaster

დიდი ბრიტანეთის სკოლების მაღალკვალიფიციური წამყვანი სპეციალისტი, სწავლობდა 4 უნივერსტეტში, მათ შორის კემბრიჯსა (დიდი ბრიტანეთი) და მიჩიგანის სახელმწიფო უნივერსტეტში (აშშ). ბატონ გრინფილდს მიღებული აქვს მაგისტრის ხარისხი მიჩიგანის სახელმწიფო უნივერსიტეტში (აშშ), შემდგომ კი დოქტორის ხარისხი ბრისტოლის უნივერსიტეტში.

27 წლის განმავლობაში, დოქტორი გრინფილდი მუშაობდა ორი ბრიტანული სკოლის დირექტორად. ოთხი წელი იგი ხელმძღვანელობდა ლივანის სკოლას. 2010 წელს დოქტორი გრინფილდი აირჩიეს ბრიტანული სკოლა-პანსიონების ასოციაციის თავმჯდომარედ, რომელშიც ინგლისისა და მსოფლიოს სხვა ქვეყნების 500 სკოლაა გაერთიანებული.

მრჩეველთა სათათბირო
სკოლის ადმინისტრაცია
ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახური
დამოუკიდებელი სტრუქტურული ერთეულები
აკადემიური პერსონალი

ჩვენი მაღალკვალიფიციური აკადემიური პერსონალი შემდეგ დეპარტამენტებშია გაერთიანებული:

სახელმწიფო ენის დეპარტამენტი
  • რუსუდან მამფორია – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • ეკა კვაჭანტირაძე – პედაგოგი;
  • მაია ჩხარტიშვილი – პედაგოგი;
  • თეიმურაზ ბუაძე – პედაგოგი;
  • გიორგი გვასალია – პედაგოგი;
  • ქეთევან სირაძე – პედაგოგი;
  • ნინო ბასილაშვილი – პედაგოგი;
  • ნატალია ბენდელიანი – პედაგოგი;
  • თამარ ანთაძე – პედაგოგი;
  • ლიკა სანიკიძე – პედაგოგი;
  • მანანა მათოზაშვილი – პედაგოგი;
  • რუსუდან დოლიძე – პედაგოგი;
  • ირინა პატარიძე – პედაგოგი;
  • ნატო მდინარაძე – პედაგოგი.
უცხოური ენების დეპარტამენტი
  • თამარ ჯაფარიძე – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • თამარ ჩხეიძე – პედაგოგი;
  • მაკა გოგინაშვილი – პედაგოგი;
  • ანა ჩაგანავა – პედაგოგი;
  • ინეზა ლაბარტყავა – პედაგოგი;
  • მარია სევაკიანი – პედაგოგი;
  • მარიამ ბოლქვაძე – პედაგოგი;
  • ელიფ ბეთულ ერგუვან – პედაგოგი;
  • ნინო ჩიხლაძე – პედაგოგი;
  • ქეთევან წიტაიშვილი – პედაგოგი;
  • ნინო გეგელია – პედაგოგი.
მათემატიკისა და ისტ-ის დეპარტამენტი
  • ბესიკ ჩიქვინიძე – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • ლალი ბერიშვილი – პედაგოგი;
  • თემურ ღუღუნიშვილი – პედაგოგი;
  • მზია ვაჩეიშვილი – პედაგოგი;
  • მერი მუსხელიშვილი – პედაგოგი;
  • დავით ქარსელაძე – პედაგოგი;
  • თამარ თევდორაძე – პედაგოგი;
  • ქეთევან გელაშვილი – პედაგოგი;
  • ნინო ბასილაშვილი – პედაგოგი;
  • ნატალია ბენდელიანი – პედაგოგი.
საბუნებისმეტყველო მეცნიერებათა დეპარტამენტი
  • ირმა ქირიკაშვილი – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • ირმა ჯავაშვილი – პედაგოგი;
  • თამარ ჩხიკვაძე – პედაგოგი;
  • იამზე ხუციშვილი – პედაგოგი;
  • გია ქუთელია – პედაგოგი;
  • ეკატერინე პოპიაშვილი – პედაგოგი;
  • ნინო ბასილაშვილი – პედაგოგი;
  • ნატალია ბენდელიანი – პედაგოგი.
საზოგადოებრივ მეცნიერებათა დეპარტამენტი
  • მანუჩარ გუნცაძე – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • სოფიო ქადაგიშვილი – პედაგოგი;
  • ირმა მახარაძე – პედაგოგი;
  • ცოტნე ჭანტურია – პედაგოგი;
  • ნინო მამალაძე – პედაგოგი;
  • ელიფ ბეთულ ერგუვან – პედაგოგი;
  • დავით ქარსელაძე – პედაგოგი;
  • ქეთევან გელაშვილი – პედაგოგი.
ესთეტიკური აღზრდისა და სპორტის დეპარტამენტი
  • ოლღა უგრეხელიძე – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • ნინო ციციშვილი – პედაგოგი;
  • ხათუნა ფიფია – პედაგოგი;
  • თეა ნიჟარაძე – პედაგოგი;
  • გურანდა ჭიჭინაძე – პედაგოგი;
  • გიორგი კოკელაძე – პედაგოგი;
  • თეკლა მაჭარაშვილი – პედაგოგი;
  • თეონა მაისურაძე – პედაგოგი;
  • ალექსანდრე ხარჩილავა – პედაგოგი.
დაწყებითი საფეხურის დეპარტამენტი
  • მაია ჩხარტიშვილი – დეპარტამენტის ხელმძღვანელი;
  • ნინო ბასილაშვილი – I კლასის დამრიგებელი;
  • ნატალია ბენდელიანი – II კლასის დამრიგებელი;
  • თამარ ანთაძე – IIIa კლასის დამრიგებელი;
  • ლიკა სანიკიძე – IIIα კლასის დამრიგებელი;
  • მანანა მათოზაშვილი – IVa კლასის დამრიგებელი;
  • რუსუდან დოლიძე – IVα კლასის დამრიგებელი;
  • ირინა პატარიძე – Va კლასის დამრიგებელი;
  • ნატო მდინარაძე – Vα კლასის დამრიგებელი;
  • ქეთევან გელაშვილიო – VIa და VIα კლასის დამრიგებელი;
დამრიგებლები